Mikołaj w klasach 0-3

phoca thumb m p1010499  Zgodnie z tradycją 5 grudnia uczniowie z klas 0-3 spotkali  się ze św. Mikołajem. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkowe czapki. Święty Mikołaj zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł i wręczył osobiście przeróżne słodkości i zabawki.

 Przejęte i uradowane buźki najmłodszych dzieci naszej szkoły, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Zanim jednak uczniowie otrzymali upominki,wzięli udział w interaktywnym przedstawieniu pt."Śnieżna Kraina", przygotowanym przez Studio Fama z Dębicy. Podczas zabawy dzieci wykonywały zadania ruchowe, tańczyły , śpiewały z kolorowymi rekwizytami i specjalnymi efektami. Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują Świąt Bożego Narodzenia.