Wyróżnienia na scenie chorzelowskiego Ośrodka Kultury.

phoca thumb m img 20181129 152907874  29 listopada odbyły się powiatowe eliminacje konkursu Literatura i Dzieci. Na scenie zaprezentowano łącznie prawie pięćdziesiąt wierszy, piosenek i inscenizacji. Najważniejszym celem rywalizacji było upowszechnianie i zachęcenie do czytania książek, popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie wyobraźni i spontaniczności oraz promocja dokonań artystycznych uczniów.

Komisja artystyczna w składzie Anna Demczuk, aktorka Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, Katarzyna Czartoryska, instruktor tańca Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie oraz Kamil Niemiec, instruktor muzyki Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie po wysłuchaniu przygotowanych prezentacji w trzech  kategoriach wiekowych i trzech kategoriach wykonawczych przyznało nagrody i wyróżnienia. Miło nam poinformować, że wyróżnienia w kategorii recytacja, otrzymały uczennice z naszej szkoły:Emilia Strzelczyk z klasy I – opiekun: pani Sabina Dziekan i Gabriela Cisło – uczennica klasy VIII – opiekun – pani Anna Aleksiej Szeląg. Jesteśmy dumni z wszystkich wykonawców, którzy zaprezentowali swoje wysokie umiejętności artystyczne. Gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym.