Słodziak Rysio na pokładzie klasy III b

phoca thumb m dscn17201  W ramach ogólnopolskiego konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” organizowanego przez sieć sklepów „Biedronka” którego celem jest motywowanie uczniów klas I-III do czytania oraz tworzenia własnych historii siedem uczennic z III b zdobyło wyróżnienie.

 Zadaniem uczennic było wymyślenie dalszych przygód Słodziaków oraz ich zilustrowanie. Pomysłodawcą wyróżnionej pracy jest Natalia Rec oraz jej wspólniczki Oliwia Dziadzio, Milena Indyk, Natalia Słąba, Julita Dziekan, Karolina Wieczorek, Paula Leśniowska. W nagrodę każda z uczestniczek dostała poduszkę – przytulankę „Rysia”. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów szkolnych. Konkurs były połączony z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków zorganizowanego przez panią bibliotekarkę D. Gizę. Pracę konkursową można obejrzeć w galerii na stronie https://szkolneprzygodyslodziakow.pl/galeria-prac/praca/?id=6322