„Niezwykłe opowieści” w Chorzelowie.

phoca thumb m img 20181122 114249823  W czwartek 22 listopada w Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbyły się eliminacje gminne konkursu Literatura i Dziecipod hasłem „Niezwykłe opowieści”. Brała w nich udział spora grupa naszych uczniów ze wszystkich kategorii wiekowych. Źródłem pomysłów tegorocznych występów były podania i legendy.

 

Komisja artystyczna w składzie Grażyna Świerczyńska, instruktor teatru Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem oraz Joanna Stachowicz, kierownik Sekcji Fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu nominowała do występów w etapie rejonowym konkursu osiem prezentacji, wręczyła również cztery wyróżnienia. Uznania i gratulacje złożyli wszystkim artystom Ryszard Szostak, radny Gminy Mielec oraz Ireneusz Sienkiel, sołtys Książnic, którzy przyglądali się występom. 
Lista laureatów naszej szkoły.

I kategoria  wiekowa - Klasy 0-II Szkoły Podstawowe
Recytacja
Nagrody:
Emilia Strzelczyk – Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Sabina Dziekan
Inscenizacja:
Martyna Surdej, Aleksandra Szostecka, Martyna Cisło, Szymon Kaczmarczyk, Eryk Ważny –Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Dorota Krawiec

II kategoria  wiekowa - Klasy III-V Szkoły Podstawowe
Recytacja
Nagrody:
Iwona Smagacz – Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Lucyna Przebieglec
Jakub Dyduła – Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Małgorzata Łanocha
Sonia Stachura – Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Małgorzata Łanocha
III kategoria  wiekowa - Klasy VI-VIII Szkoły Podstawowe
Recytacja
Nagrody:
Gabriela Cisło – Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Anna Aleksiej Szeląg
Wyróżnienia:
Zuzanna Opałacz – Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, opiekun: Anna Aleksiej Szeląg

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Życzymy powodzenia w etapie rejonowym.