Konkurs fotograficzny pt. „To wszystko Polska”

phoca thumb m 20180921 094705  Klasa 3 a zorganizowała konkurs fotograficzny w ramach realizacji zadań projektu „Piękna nasza Polska cała”. Uczniowie na początku uczyli się fotografowania pod czujnym okiem pani Małgorzaty Kani. Jej wskazówki były bardzo cenne, gdyż pani Małgorzata Kania zajmuje się fotografowaniem zawodowo, a jej zdjęcia cieszą się dużym uznaniem.

 Poświęciła swój czas i przyszła do nas na lekcję, za co jej serdecznie dziękujemy. Po krótkich zajęciach wprowadzających uczniowie rozpoczęli praktyczną naukę robienia zdjęć. Wykonywali zdjęcia wokół szkoły. A na konkurs fotograficzny mogli zgłosić zdjęcie wykonane samodzielnie, ciekawych i wyjątkowych miejsc w najbliższej okolicy Woli Mieleckiej.Wspólnie z rodzicami uczniowie wywołali zdjęcia w formacie A4 i przynieśli je do szkoły. Wszystkie zdjęcia oceniali uczniowie i nauczyciele całej szkoły. Po długim liczeniu głosów okazało się, że pierwsze miejsce zdobył Radosław Stachura za zdjęcie przedstawiające bociana na dachu na tle zachodzącego słońca. Drugie miejsce uzyskała fotografia Ani Sokół przedstawiająca Wisłokę i jej ciekawe barwy jesienią. Trzecie miejsce otrzymała praca Julity Zarzyckiej również przedstawiająca Wisłokę, jednak na tym zdjęciu widać piękne i ciekawe chmury, które odbijają się w wodzie. Wszystkim gratulujemy wspaniałych prac! Dziękujemy rodzicom za włączenie się do konkursu.