Laureaci ogólnopolskiej olimpiady Olimpusek

phoca thumb m olimp6  Pragniemy wszystkichpoinformować, że czworo uczniów klas młodszych zostało laureatami ogólnopolskiej olimpiady Olimpusek! 27 uczniów klas I -III przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu wiedzy z edukacji wczesnoszkolnej. Zadania konkursowe były trudne i wymagały dużych umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Tym bardziej gratulujemy laureatom, którymi zostali:

 

  1. Maja Ziółkowska - kl. IIa – V miejsce w Polsce
  2. Gabriela Dziekan – kl.IIa – VIII miejsce w Polsce
  3. Mikołaj Mazur – kl.IIa – VIIImiejsce w Polsce
  4. Oliwia Dziadzio – kl.IIb - Xmiejsce w Polsce

Opiekunem uczniów z klasy II a była pani Lucyna Przebieglec, a z klasy II b pani Dorota Grabiec. Dziękujemy rodzicom uczniów klasy II a za ufundowanie dla wszystkich uczestników słodkich upominków i nagród książkowych dla laureatów. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach wiedzy.