Nagrody rozdane

phoca thumb m dsc03728  Tuż przed świętami odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego. Głównym celem konkursu była popularyzacja składania życzeń poprzez wysyłanie i wręczanie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych, a ograniczenie korzystania z poczty elektronicznej i esemesów. Zadaniem uczestników było wykonanie świątecznej kartki wielkanocnej. Dzieci spisały się na medal.

 

Wykonano ponad 40 prac. Wszystkie kartki można było podziwiać w galerii, która została urządzona na korytarzu szkolnym. Uczniowie wykorzystali różnorodne techniki plastyczne. Wybranie i wyróżnienie najpiękniejszych kartek było dużym wyzwaniem dla jury, ponieważ każda z prac zasługiwała na nagrodę. Ostatecznie wyróżnienie zdobyły kartki następujących uczniów:

Klasa 0

Julia Parys
Wiktoria Ziółkowska
Amelia Torba

Klasa I

Martyna Cisło
Martyna Surdej
Aleksandra Szostecka

Klasa IIa

Maja Ziółkowska
Gabriela Babula
Iwona Smagacz

Klasa IIb

Sebastian Torba
Zuzanna Kwapisz
Natalia Rec

Klasa III

Patrick Barnat
Krystian Opałacz
Dawid Cebula

Nagrodzeni dostali pamiątkowe dyplomy, piaskowe obrazki oraz słodycze. Wszyscy uczestnicy dostali czekolady. Sponsorami nagród była Rada Rodziców. Konkurs przygotowały Dorota Krawiec i Sabina Dziekan.