Konkurs "Teatr Jednego wiersza"

phoca thumb m p1000371  We wtorek 27.03.2018 r. odbył się XIII Gminny Konkurs "Teatr Jednego Wiersza" w Ośrodku Kultury w Chorzelowie.Celem konkursu była popularyzacja poezji dziecięcej, dowolnego autora wykonanej w formie teatralnej. Naszą szkołę w młodszej kategorii wiekowej kl.I-III reprezentowali uczniowie klasy III:Sonia Stachura, Justyna Tomecka i Jakub Dyduła, których przygotowała p. Sabina Dziekan.

 Starszą kategorię wiekową  kl. IV-VII reprezentowały uczennice kl. VII: Wiktoria Bal, Gabriela Cisło, Zuzanna Opałacz i Magdalena Zięba, które przygotowała p. Anna Aleksiej-Szeląg. Nasi uczniowie zaprezentowali niezwykły talent aktorski i zostali docenieni przez jury. Grand Prix zdobył Jakub Dyduła uczeń kl. III za wykonanie wiersza Agnieszki Frączek "Całuski i buziaczki" wyróżnienie zdobyła Sonia Stachura uczennica kl. III za wykonanie wiersza Ewy Mleko "Dieta Pani arbuzowej" nagrodę zdobyły: Wiktoria Bal, Gabriela Cisło, Zuzanna Opałacz, Magdalena Zięba uczennice kl.VII za wykonanie wiersza Zuzanny Opałacz " Jeden z Trzech".
Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów aktorskich.