Konkurs Wiedzy Technicznej

phoca thumb m 14  Miło nam poinformować iż uczeń klasy 2B – Dominik Kapinos został laureatem finału Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Elektro – Tech"

Konkurs odbył się w dniu 10 marca 2018 roku w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. W finale brało udział 40 najlepszych uczniów reprezentujących 14 szkół z miasta, gminy Mielec oraz powiatu. Naszą szkołę reprezentowali: Dominik Kapinos, Marcin Kobos oraz Dariusz Krakowski. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną rozwiązując test z zakresu przedmiotów ścisłych i technicznych, ale także umiejętnościami praktycznymi aby poradzić sobie z montażem i uruchomieniem układu elektronicznego. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Starostę Powiatu Mieleckiego, pana Zbigniewa Tymułę, który wraz z prezydentem Mielca panem Fryderykiem Kapinosem oraz Naczelnikiem Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego, panem Arkadiuszem Gałkowskim wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody.

Pierwsze miejsce w tej złożonej konkurencji zdobył Mikołaj Proczek ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu (opiekun – Stanisława Chmielowiec). Kolejne miejsca na podium zajęli laureaci: Mikołaj Miłoś – ZSO nr1 w Mielcu ( opiekun – Marta Błachowicz ), Daniel Pazdro – SP nr 7 w Mielcu (opiekun – Stanisława Chmielowiec), Michał Sułek – SP nr 13 w Mielcu ( opiekun – Bogumił Drewniak ) oraz Dominik Kapinos – ZS w Woli Mieleckiej ( opiekun – Tomasz Włodarczyk ).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.