Pełna miska dla schroniska

 phoca thumb m img 20180112 122404 „Pełna miska dla schroniska ” – 12 stycznia uczniowie klasy III c Gimnazjum w Woli Mieleckiej odwiedzili Schronisko dla Zwierząt w Mielcu. Powodem wizyty było posumowanie zbiórki karmy dla zwierząt organizowanej przez Samorząd Uczniowski. Dzięki wsparciu uczniów i rodziców udało nam się zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierzaków.

 Podczas wizyty pracownicy schroniska opowiedzieli nam wiele ciekawych historii na temat przebywających tam zwierząt, jakie są najczęstsze powody dla których trafiają one do schroniska oraz jak przebiega ich adopcja. Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Woli Mieleckiej i ich rodziców, dlatego bardzo serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do galerii: 

P.Prokopiuk