Anioły i diabły– konkurs plastyczny

phoca thumb m 2014-01-16 07.13.15  W dniu 18 grudnia 2013 r. w SOKiS w Chorzelowie nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy prac konkursowych „Anioły i diabły” oraz wręczenie nagród. Wśród nagrodzonych przedszkolaków znaleźli się: Gabriela Wieczorek, Patrycja Zygmont, Aleksandra Rzeźnik, Maciej Zięba i Karolina Wieczorek. Gratulujemy!

 Boże Narodzenie to jedno z najdawniejszych i najważniejszych świat w Kościele Katolickim, obchodzone w gronie najbliższych. Z tym radosnym czasem związanych jest wiele pięknych zwyczajów kultywowanych od pokoleń. Jedną z takich tradycji jest zwyczaj kolędowania. Przebrani kolędnicy, wśród nich anioł i diabeł, wędrują od domu do domu śpiewając kolędy, przedstawiając scenki związane z narodzinami Jezusa. Te postacie związane z Bożym Narodzeniem zostały bohaterami tegorocznego konkursu plastycznego. W tym konkursie wzięło udział kilkoro dzieci z naszego przedszkola. W dniu 18 grudnia 2013 r. w SOKiS w Chorzelowie nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy prac konkursowych „Anioły i diabły” oraz wręczenie nagród. Wśród nagrodzonych przedszkolaków znaleźli się: Gabriela Wieczorek, Patrycja Zygmont, Aleksandra Rzeźnik, Maciej Zięba i Karolina Wieczorek. Gratulujemy!