„Superrodzinka” –występ z okazji Dnia Mamy i Taty.

received 435762931265299  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem,a rodzicem. 

 Aby wyrazić miłość do swoich rodziców dzieci z grupy P3 przygotowały uroczysty występ z okazji Dnia Matki i Ojca. W tym dniu sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.Bo nie trzeba mieć supermocy, aby być Superrodzicem. Zwykli na co dzień, to jednak superbohaterowie dla swych dzieci.

Dziękujemy rodzicom za udział w tej uroczystości, życzliwość i ciepłe słowa.

received 435762931265299